E-oyun sektörünün güçlü markalarından olan Venüsbet, QR kodu seçeneği ile tek bir barkod okutması yaparak para yatırma fırsatı veriyor. Venüsbet QR kod ile para yatırma işlemlerini mobil bankacılık uygulamalarınızdan kolayca yapabilirsiniz. QR kodu işlemleri direkt olarak bankaların mobil uygulamalarından yapılır. Bu nedenle ödeme yapabilmek için bankanızın mobil uygulamasını kullanıyor olmanız gerekiyor. Ayrıca ödemeler için sizlere kendi telefonunuz haricinde bir başka cihaz daha gerekiyor. Böylece iki farklı QR kodu birbirine okutarak yatırımları yapabilirsiniz.

Venüsbet QR Kod İle Nasıl Para Yatırılır?

Venüsbet hesabınıza QR kod ile para yatırmak için öncelikle cep telefonlarınızdan bankacılık uygulamanıza girin. Buradan QR kod para yatırma alanına girdiğiniz zaman sizlerden bir tutar girmeniz istenir. Bu tutarı girip kare kodu ile ödeme yaptığınız zaman sizlere bir QR kod gösterilir. Bu kare kodu cihazda tutarak diğer aşamada farklı bir cihazdan ya da bilgisayardan Venüsbet hesabınıza bağlanın. 

Canlı destek kanalından Venüsbet’e ait kare kodlarını istediğiniz zaman sizlere ikinci bir QR kod verilir. Böylece her iki cihazda da bir adet kare kodu olmuş olacaktır. Bu iki kare kodunu cihazlardan birbirine göstererek tanımlama yapabilirsiniz. Kare kodlarını birbirine gösterdiğiniz zaman aynı dakikada paranız hesaba geçmiş olacaktır. Kare kodlarının tanımlanabilmesi için her iki cihazda da kamera özelliği olması gerektiğini unutmayın.

Venüsbet QR Kod Yatırım Limitleri

Kare kodları, direkt olarak bankalar üzerinden gerçekleşen bir para yatırma yöntemidir. Venüsbet sitesinden yapacağınız kare kodu ödemelerinde uygulanan belirli alt ve üst limitler vardır. QR kodu yöntemi için sitede geçerli olan ödeme alt limiti 20 TL’dir. Bu alt limit özellikle Havale seçeneğine göre çok daha düşük olduğu için, kare kodu ödemeleri kullanıcılar için son derece avantajlı gelen bir yöntem oluyor. Kare kodlarıyla tek seferde yatırabileceğiniz en yüksek tutar ise 4.000 TL’dir. Ancak farklı bankaların uygulamalarında bu tutarın 5 bin TL seviyesine kadar yükselebildiğini söylemek de mümkündür.

Venüsbet QR Kod Yatırım Bonusu

Bonus ve promosyonlarla üyelerine avantajlı seçenekler sunan Venüsbet, bu yönüyle ismini sektörde kısa sürede duyurmuştur. Onlarca promosyon sunan site, QR kod seçeneğiyle yapacağınız yatırımlar için de yüksek oranlarda bonus sunuyor. Kare kodlarını kullanarak hesabına en az 20 TL para aktaran kullanıcılar, spor ve casino alanı için geçerli olmak üzere %20 oranında yatırım bonusu kazanır. Bonusu elde etmek için tek yapmanız gereken, ödeme işlemlerinin sonrasında canlı destek kanalına mesaj göndermektir. 

Müşteri temsilciniz ödeme işlemini inceledikten sonra hak kazandığınız bonusu otomatik olarak hesabınıza gönderir. Aldığınız bonusu 9 katına kadar minimum 1.50 orandan çevirdiğiniz zaman, paranızı nakit olarak çekebilirsiniz. Çevrim için yapacağınız kuponların en az 2 maçtan oluşması gerektiğini de unutmayın.

Tavsiye İçerik => Venüsbet Paykasa Para Yatırma Çekme

Venüsbet Diğer Yatırım Seçenekleri

Venüsbet sitesi, QR kod seçeneğinin yanı sıra üyelerine onlarca para yatırma seçeneği sunarak farklı kullanıcılara hitap etmeye çalışıyor. 

Sitede ayrıcalıklı şekilde görebileceğiniz para yatırma yöntemleri şunlardır:

  • Banka Havalesi
  • VISA
  • MasterCard
  • Bitcoin
  • Anında Havale
  • Envoy Soft
  • Jeton
  • Papara
  • Paygiga
  • Paysis

Bu ödeme yöntemlerini kullanarak düşük alt limitlerle günün her saatinde para transferi yapabilirsiniz. Ödemeleri yapmak için kesintisiz olarak güncel adreslere girebilir ve para yatırma menüsünden işlem yapabilirsiniz. Venüsbet sitesi, yapacağınız yatırımlar için herhangi bir komisyon talep etmeyecektir. Ayrıca üyelerden belge talebi de yapılmayacaktır. Üstelik bu yöntemlerin tümü için geçerli olan yatırım bonusları da mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir